Z pewnością stoisz przed decyzją sprzedaży powypadkowego auta.
Dobrze trafiłeś!

Firma ubezpieczeniowa pozostawiła Cię albo będzie chciała zostawić Tobie tak zwany ''wrak'' czy tak zwaną "pozostałość

Mamy doświadczenie i wiemy jak Tobie pomóc

Zanim do nas zadzwonisz 601990001 i udzielimy Tobie pełnej informacji, rozwiejemy wszelkie wątpliwości zapoznaj się z krótkim opisem co możemy Tobie dać, a czego nie oferują inni...
 

* NOWOŚĆ!!! Odkup auta wraz ze szkodą. JAK TO MOŻLIWE? Prościej niż myślisz! - ustalamy wartość auta przed wypadkiem, płacimy Tobie całość, kupujemy od Ciebie auto wraz z cesją szkody. I GOTOWE! - My zajmujemy się odszkodowaniem - Ty cieszysz się gotówką i kupujesz nowe auto! Oszczędzasz czas i często żmudną oraz czasochłonną walkę z firmą ubezpieczeniową o odszkodowanie.

* Oferujemy darmowy dojazd i wycenę wartości Twojego auta w stanie po wypadku.

* PŁACIMY WIĘCEJ NIŻ FIRMY UBEZPIECZENIOWE - za tak zwany wrak lub pozostałość.

* Oferujemy również kompleksową naprawę Twojego uszkodzonego auta, zakończoną wizytą na stacji diagnostycznej sprawdzeniem technicznym

* Na czas naprawy auta lub rozliczenia szkody oferujemy auto zastępcze.

* Posiadamy własny transport to przewozu aut powypadkowych, w związku z tym oferujemy tańsze usługi.


 

biuro@1skupaut.pl

Jeżeli nasz samochód ulegnie wypadkowi, najczęściej musimy liczyć się z tym, że zostanie on przewieziony na posesję należącą do pomocy drogowej, lub warsztatu. Taki postój jest oczywiście płatny, a jego koszt waha się w granicach kilkudziesięciu złotych za dobę. Na szczęście jednak koszty te powinny zostać nam zwrócone w momencie, gdy wydane zostanie sprawozdanie rzeczoznawcy, dokonującego wyceny kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu. Jeżeli mamy problem z wyegzekwowaniem tych pieniędzy, możemy zgłosić się do pracowników takiej placówki jak nasz skup samochodów. Mają oni doświadczenie w załatwianiu podobnych spraw.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz skup samochodów gwarantuje profesjonalne usługi i bardzo atrakcyjną współpracę. Zapewnimy dojazd do Klienta, bezpłatną wycenę, płatność gotówką, odbiór samochodu. Czekamy na e-maile, telefony i zapytania wysłane poprzez formularz kontaktowy.