Z pewnością stoisz przed decyzją sprzedaży powypadkowego auta.
Dobrze trafiłeś!

Firma ubezpieczeniowa pozostawiła Cię albo będzie chciała zostawić Tobie tak zwany ''wrak'' czy tak zwaną "pozostałość

Mamy doświadczenie i wiemy jak Tobie pomóc

Zanim do nas zadzwonisz 601990001 i udzielimy Tobie pełnej informacji, rozwiejemy wszelkie wątpliwości zapoznaj się z krótkim opisem co możemy Tobie dać, a czego nie oferują inni...
 

* NOWOŚĆ!!! Odkup auta wraz ze szkodą. JAK TO MOŻLIWE? Prościej niż myślisz! - ustalamy wartość auta przed wypadkiem, płacimy Tobie całość, kupujemy od Ciebie auto wraz z cesją szkody. I GOTOWE! - My zajmujemy się odszkodowaniem - Ty cieszysz się gotówką i kupujesz nowe auto! Oszczędzasz czas i często żmudną oraz czasochłonną walkę z firmą ubezpieczeniową o odszkodowanie.

* Oferujemy darmowy dojazd i wycenę wartości Twojego auta w stanie po wypadku.

* PŁACIMY WIĘCEJ NIŻ FIRMY UBEZPIECZENIOWE - za tak zwany wrak lub pozostałość.

* Oferujemy również kompleksową naprawę Twojego uszkodzonego auta, zakończoną wizytą na stacji diagnostycznej sprawdzeniem technicznym

* Na czas naprawy auta lub rozliczenia szkody oferujemy auto zastępcze.

* Posiadamy własny transport to przewozu aut powypadkowych, w związku z tym oferujemy tańsze usługi.


 

biuro@1skupaut.pl

Wypadek samochodowy to traumatyczne wydarzenie. Musimy jednak zachować zimną krew i pamiętać o tym, by załatwić wiele formalności, których zaniedbanie może sprawić, że wiele na tym stracimy. Wiadomą rzeczą jest, że dopóki sami nie doświadczymy czegoś takiego na własnej skórze, nie interesujemy się raczej kwestiami prawnymi, związanymi z wypadkiem. Warto jednak się tym zainteresować, by w razie potrzeby, wiedzieć co robić.

Odszkodowanie za udział w wypadku

Jeżeli odnieśliśmy jakieś obrażenia w wypadku samochodowym, to przede wszystkim musimy wezwać pogotowie. Jeżeli mamy ważne ubezpieczenie zdrowotne, otrzymamy odszkodowanie za poniesione szkody. Podobnie działa ubezpieczenie na samochód. Gdy dojdzie do jego zniszczenia, obojętnie w jakim stopniu, otrzymamy pieniądze na naprawę.

Pieniądze z firmy ubezpieczeniowej

Pieniądze wypłacić nam musi firma ubezpieczeniowa, w której ubezpieczamy nasz samochód. Ostatecznie, po to właśnie płacimy co Pamiętajmy, że płacąc coroczne ubezpieczenie za samochód mamy prawo do odszkodowania po wypadku.roku wszystkie składki. Aby jednak dostać pieniądze, w pierwszej kolejności musi zostać przeprowadzona ekspertyza oraz fachowa wycena auta. Na jej podstawie ustalone zostanie, jaką kwotę powinniśmy otrzymać.

Nieuczciwość firm ubezpieczeniowych a skup samochodów

Niestety firmy ubezpieczeniowe bardzo często robią wszystko, by możliwie jak najbardziej obniżyć kwotę, jaka się nam prawnie należy. W efekcie możemy dostać o kilka, a czasami nawet kilkanaście tysięcy złotych mniej. Na szczęście nasz skup aut posiada pracowników, którzy doskonale znają się na wycenie pojazdów i będą w stanie pomóc Państwu w wyegzekwowaniu całej należnej kwoty. Polecamy nasz skup samochodów!