Z pewnością stoisz przed decyzją sprzedaży powypadkowego auta.
Dobrze trafiłeś!

Firma ubezpieczeniowa pozostawiła Cię albo będzie chciała zostawić Tobie tak zwany ''wrak'' czy tak zwaną "pozostałość

Mamy doświadczenie i wiemy jak Tobie pomóc

Zanim do nas zadzwonisz 601990001 i udzielimy Tobie pełnej informacji, rozwiejemy wszelkie wątpliwości zapoznaj się z krótkim opisem co możemy Tobie dać, a czego nie oferują inni...
 

* NOWOŚĆ!!! Odkup auta wraz ze szkodą. JAK TO MOŻLIWE? Prościej niż myślisz! - ustalamy wartość auta przed wypadkiem, płacimy Tobie całość, kupujemy od Ciebie auto wraz z cesją szkody. I GOTOWE! - My zajmujemy się odszkodowaniem - Ty cieszysz się gotówką i kupujesz nowe auto! Oszczędzasz czas i często żmudną oraz czasochłonną walkę z firmą ubezpieczeniową o odszkodowanie.

* Oferujemy darmowy dojazd i wycenę wartości Twojego auta w stanie po wypadku.

* PŁACIMY WIĘCEJ NIŻ FIRMY UBEZPIECZENIOWE - za tak zwany wrak lub pozostałość.

* Oferujemy również kompleksową naprawę Twojego uszkodzonego auta, zakończoną wizytą na stacji diagnostycznej sprawdzeniem technicznym

* Na czas naprawy auta lub rozliczenia szkody oferujemy auto zastępcze.

* Posiadamy własny transport to przewozu aut powypadkowych, w związku z tym oferujemy tańsze usługi.


 

biuro@1skupaut.pl

Skup aut powypadkowych z całego kraju

Skup aut powypadkowych z całego kraju

 

   Nasz skup aut powypadkowych posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Zajmujemy się skupowaniem pojazdów w bardzo różnym stanie technicznym. Przede wszystkim aut powypadkowych. Jak również pojazdy uszkodzone, czy po prostu zaniedbane i mocno wyeksploatowane. Interesuje nas zakup pojazdów praktycznie w każdym stanie. Z nami warto się skontaktować. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, w zamian za odstąpienie nam pojazdu. Najważniejsza jest dla nas Państwa satysfakcja z dokonanej transakcji. skup aut powypadkowychO naszej rzetelności i sumienności najlepiej świadczą zadowoleni klienci oraz wieloletnie doświadczenie firmy w branży motoryzacyjnej. Skupujemy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze oraz terenowe. Interesując nas roczniki między 2002 a 2013 rokiem i to właśnie jest główne kryterium zakupu danego pojazdu przez nasz skup. Wiele pojazdów z powodu groźnego wypadku lub poważnej kolizji po prostu nie nadaje się już do użytku. Zaś ich naprawa często przewyższa koszt zakupu następnego pojazdu. Niekiedy trzeba włożyć naprawdę dużo wysiłku i pieniędzy w to, by silnie uszkodzony pojazd mógł się poruszać po drogach. A już tym bardziej by był nie tylko w miarę możliwości sprawny, ale i bezpieczny w użytkowaniu. Nie warto ryzykować nie tylko utraty sporych pieniędzy, ale tym bardziej zdrowia. Jeżeli koszt naprawy jest zbyt wysoki, najlepiej skontaktować się z naszym skupem aut powypadkowych.

   Pracujący dla nas specjaliści w dziedzinie motoryzacji już na podstawie krótkiej rozmowy z klientem są w stanie podać przybliżoną wartość pojazdu. Oczywiście następnie dokonujemy precyzyjnej bezpłatnej wyceny w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, bardzo ważne jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Jeżeli posiadasz zniszczony, uszkodzony czy spalony samochód, koniecznie skontaktuj się z nami. Jego sprzedaż do skupu jest o wiele bardziej opłacalna niż złomowanie. Ponadto nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów. Zgłoszenia pojazdu można dokonać telefonicznie, mailowo bądź też osobiście zjawić się w naszej siedzibie. Szybko reagujemy na każdą ofertę. Prosimy zawsze klienta. o kilka szczegółowych informacji dotyczących stanu i wieku pojazdu, aby móc wstępnie oszacować jego wartość. Zapewniamy także transport pojazdu z miejsca zamieszkania klienta do siedziby naszego skupu. Posiadamy przeznaczone do tego celu własne środki transportu, takie jak holownik czy lawety samochodowe. Zatem decydując się na sprzedaż pojazdu naszemu skupowi nie trzeba tracić czasu na jego przetransportowanie, ani też ponosić żadnych związanych z tym kosztów. Mamy świadomość, że przewiezienie powypadkowego lub spalonego samochodu może pociągać za sobą spore trudności, dlatego nie chcemy nimi obarczać naszych klientów. W centrum zainteresowania znajdują się praktycznie wszelkie pojazdy, które spełniają podane wyżej kryterium wieku. Także te bez możliwości rejestracji, będące w bardzo złym stanie technicznym. Skupujemy także samochody na części. Warto skontaktować się z naszym skupem aut powypadkowych, aby wreszcie skutecznie rozwiązać swoje problemy z powypadkowym samochodem i przede wszystkim jeszcze na nim zarobić.

 

    Stłuczka bądź poważniejszy wypadek samochodowy wiążą się zawsze z ogromnych stresem. Zarówno ze strony winowajcy jak i poszkodowanego. Często samochód po wypadku jest w tak opłakanym stanie, że jego naprawa może być równa zakupowi nowego pojazdu. Niestety firmy ubezpieczeniowe nie kwapią się z wypłatą odszkodowań. Bądź też zbyt nisko wyceniają jego wysokość. Nasza firma dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, służy swoim klientom radom w takich sytuacjach. Pomagamy załatwić wszelkie niezbędne formalności a także odzyskać całą należną klientowi z racji ubezpieczenia kwotę. Wszystko to robimy nieodpłatnie. Zależy nam na tym, aby osoby podejmujące z nami współpracę były usatysfakcjonowane z jej wyników. I otrzymały od ubezpieczyciela należytą rekompensatę. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą zapłatą za świadczone przez skup samochodów usługi.

   Tak więc podejmując z nami współpracę nie musicie się więc Państwo obawiać piętrzących się formalności. Bowiem wszelkie tego typu sprawy staramy się załatwić jak najszybciej i najskuteczniej. Nie obciążając naszych klientów zbędnymi zobowiązaniami. Zyskacie przy tym nie tylko pomoc w odzyskaniu należnej Wam kwoty ubezpieczenia. Ale także otrzymacie od naszego skupu nie małą kwotę w zamian, za odstąpienie nam swojego pojazdu. Zatem ze współpracy z naszym skupem aut powypadkowych wynikają same korzyści.