Z pewnością stoisz przed decyzją sprzedaży powypadkowego auta.
Dobrze trafiłeś!

Firma ubezpieczeniowa pozostawiła Cię albo będzie chciała zostawić Tobie tak zwany ''wrak'' czy tak zwaną "pozostałość

Mamy doświadczenie i wiemy jak Tobie pomóc

Zanim do nas zadzwonisz 601990001 i udzielimy Tobie pełnej informacji, rozwiejemy wszelkie wątpliwości zapoznaj się z krótkim opisem co możemy Tobie dać, a czego nie oferują inni...
 

* NOWOŚĆ!!! Odkup auta wraz ze szkodą. JAK TO MOŻLIWE? Prościej niż myślisz! - ustalamy wartość auta przed wypadkiem, płacimy Tobie całość, kupujemy od Ciebie auto wraz z cesją szkody. I GOTOWE! - My zajmujemy się odszkodowaniem - Ty cieszysz się gotówką i kupujesz nowe auto! Oszczędzasz czas i często żmudną oraz czasochłonną walkę z firmą ubezpieczeniową o odszkodowanie.

* Oferujemy darmowy dojazd i wycenę wartości Twojego auta w stanie po wypadku.

* PŁACIMY WIĘCEJ NIŻ FIRMY UBEZPIECZENIOWE - za tak zwany wrak lub pozostałość.

* Oferujemy również kompleksową naprawę Twojego uszkodzonego auta, zakończoną wizytą na stacji diagnostycznej sprawdzeniem technicznym

* Na czas naprawy auta lub rozliczenia szkody oferujemy auto zastępcze.

* Posiadamy własny transport to przewozu aut powypadkowych, w związku z tym oferujemy tańsze usługi.


 

biuro@1skupaut.pl

Jeżeli uczestniczyliśmy w wypadku samochodowym i nasze auto wymaga naprawy, jej koszty powinny zostać pokryte z ubezpieczenia. Pamiętajmy, że jeśli mamy regularnie opłacone ubezpieczenie samochodu, to koszty naprawy auta po wypadku powinny zostać pokryte z ubezpieczenia.Aby jednak tak się stało, musimy poddać auto dokładnym oględzinom i wycenie rzeczoznawcy, który ustali, jaka kwota nam przysługuje. Inna opcja to oddanie auta do naprawy i przedstawienie rzeczoznawcy oryginalnej faktury warsztatu naprawczego, z którego usług skorzystaliśmy. Pamiętajmy także, że jeżeli auto nie nadaje się już do naprawy najlepiej jest się go pozbyć. Nasz skup samochodów przyjmuje pojazdu w każdym stanie technicznym. Co więcej pozwala na szybkie i bezproblemowe załatwienie wszelkich formalności.

Czekamy na zgłoszenia od Państwa. Nasz skup samochodów oferuje przyjmowanie wozów każdego typu, każdej marki, bez względu na ich stan techniczny, wygląd czy markę. Skupujemy nawet najbardziej uszkodzone pojazdy. Sami je wyceniamy – profesjonalnie i rzetelnie, dojeżdżając do Klienta. Jak się z nami kontaktować? Czekamy na e-maile, telefony, zgłoszenia za pomocą formularza kontaktowego.