Z pewnością stoisz przed decyzją sprzedaży powypadkowego auta.
Dobrze trafiłeś!

Firma ubezpieczeniowa pozostawiła Cię albo będzie chciała zostawić Tobie tak zwany ''wrak'' czy tak zwaną "pozostałość

Mamy doświadczenie i wiemy jak Tobie pomóc

Zanim do nas zadzwonisz 601990001 i udzielimy Tobie pełnej informacji, rozwiejemy wszelkie wątpliwości zapoznaj się z krótkim opisem co możemy Tobie dać, a czego nie oferują inni...
 

* NOWOŚĆ!!! Odkup auta wraz ze szkodą. JAK TO MOŻLIWE? Prościej niż myślisz! - ustalamy wartość auta przed wypadkiem, płacimy Tobie całość, kupujemy od Ciebie auto wraz z cesją szkody. I GOTOWE! - My zajmujemy się odszkodowaniem - Ty cieszysz się gotówką i kupujesz nowe auto! Oszczędzasz czas i często żmudną oraz czasochłonną walkę z firmą ubezpieczeniową o odszkodowanie.

* Oferujemy darmowy dojazd i wycenę wartości Twojego auta w stanie po wypadku.

* PŁACIMY WIĘCEJ NIŻ FIRMY UBEZPIECZENIOWE - za tak zwany wrak lub pozostałość.

* Oferujemy również kompleksową naprawę Twojego uszkodzonego auta, zakończoną wizytą na stacji diagnostycznej sprawdzeniem technicznym

* Na czas naprawy auta lub rozliczenia szkody oferujemy auto zastępcze.

* Posiadamy własny transport to przewozu aut powypadkowych, w związku z tym oferujemy tańsze usługi.


 

biuro@1skupaut.pl

Jesteśmy blisko Ciebie

Dokładamy wszelkich starań, żebyś nie miał problemów z powiadomieniem nas o swoim problemie. Wychodzimy naprzeciw obawy przed dużą odległością do najbliższego skupu aut, chcemy być dla Ciebie zawsze dostępni i zawsze blisko, czego dowodem jest poszerzenie działalności prowadzonej przez nas firmy na cały kraj. Nasz skup aut powypadkowych i używanych działa we wszystkich województwach. Nasze województwa to: pomorskie, zachodnio-pomorskie, mazowieckie, lubuskie, lubelskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, opolskie, świętokrzyskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie, wielkopolskie, śląskie, małopolskie. Wypełnij formularz kontaktowy, żebyśmy jak najszybciej dowiedzieli się, jak możemy Ci pomóc. Możesz liczyć na nas, zarówno w nagłej potrzebie sprzedaży samochodu, jak i transakcji odkładanej przez tygodnie, a nawet miesiące. W każdym przypadku nasza firma załatwi Twoją sprawę. Skup aut powypadkowych – jesteśmy w Twoim województwie i zrobimy wszystko, aby sprostać Twoim potrzebom.

Skup aut powypadkowych – zamień problem na gotówkę

Mam nowy samochód. Poszukam skupu aut powypadkowych lub używanych. Załatwię to jutro. Na razie niech stanie tu z boku, nie przeszkadza. Tydzień, miesiąc, trzy miesiące. Może się przyda? Może będzie jako rezerwowy. Nie przydał się? Może wymienię na części. Zadzwonię do znajomego mechanika. Załatwię to… jutro. Albo zupełnie inaczej. Zbyt duża wartość na prędkościomierzu. Rozkojarzenie. Śliska nawierzchnia. Nagła chwila. Stłuczka. Można naprawiać, ale do wymiany jest jeszcze to i to. Jesteś kierowcą i wszystko powyższe wydaje Ci się bardzo znajome? A może znasz zupełnie inny scenariusz, ale efekt jest taki sam? Odkładasz sprzedaż auta powypadkowego albo używanego na potem? Załatwisz to jutro? Mamy dla Ciebie lepsze wyjście – załatw to dzisiaj! Skontaktuj się z naszą firmą, zajmującą się skupem aut powypadkowych, która pomoże rozwiązać Ci problem szybko i wygodnie.

Jakie samochody skupujemy?

Przesadą byłoby powiedzieć, że wszystkie, ale prawdą jest, że wszystkie roczniki późniejsze od 2003. Co to znaczy w praktyce? Tyle, że nie musisz martwić się o markę i model samochodu ani o jego typ i rodzaj. Osobowy VW Polo z 2014 roku czy dostawczy Opel Vivaro z 2004 roku? Dla nas nie stanowi to żadnej różnicy! Skupujemy auta za gotówkę bez względu na stan techniczny i wygląd. Nie przejmuj się, że posiadany przez Ciebie samochód jest nieużywany, zaniedbany, spalony albo jest niekompletnym wrakiem samochodu. Pomożemy Ci bez żadnych pytań – dyskretnie i w pełni profesjonalnie.

Dlaczego to takie proste?

Zaczyna się od Ciebie i kończy się na Tobie. Zaczyna się od naszego wspólnego problemu, a kończy się na Twoim zadowoleniu – właśnie to cenimy sobie w naszej pracy. Pierwszy krok należy do Ciebie. Wypełnij formularz kontaktowy – poza adresem i telefonem niezbędne są również informacje dotyczące Twojego pojazdu. Marka, model, rocznik i zdjęcia – to wszystko posłuży do wstępnej wyceny samochodu. Skontaktuj się z nami nawet jeśli nie jesteś pewien sprzedaży. Porozmawiaj z naszymi specjalistami, których rzetelna i fachowa rada pomoże rozwiać Twoje wątpliwości. Od momentu podjęcia decyzji nasza firma bierze na siebie resztę – umówimy się wycenę w miejscu Twojego zamieszkania, następnie zadbamy o transport, który przewiezie Twój pojazd. W przypadku skupu aut powypadkowych, służymy również bezpłatną pomocą podczas załatwiania formalności związanych z wypłatą odszkodowania. Wiemy, że może to nastręczyć wiele trudności, a towarzystwa ubezpieczeniowe mogą tylko czekać na zniechęcenie pokrzywdzonego kierowcy i zrezygnowanie z doprowadzenia sprawy do końca. Cieszymy się razem z każdym klientem, który dzięki nam mógł ze spokojem odebrać należną kwotę w ramach ubezpieczenia.

Zrób sobie przysługę – postaw na wygodę

Jesteśmy na rynku od wielu lat i doświadczenie nauczyło nas, że najważniejsze to dostosować się do potrzeb klienta, którego satysfakcja jest naszym celem. W związku z tym cechą charakterystyczną świadczonych przez nas usług jest Twój komfort i szybkość załatwienia Twojej sprawy. W jaki sposób? Dbamy o to, abyś mógł zaoszczędzić swój czas, który musiałbyś poświęcić na pozbycie się swojego samochodu w inny sposób. Wystawić ogłoszenie, sprawdzać je, odpisywać, umówić się na spotkanie tuż przed pracą albo zwolnić się, żeby zdążyć na czas, negocjować cenę, a potem trzymać kciuki, żeby nowy nabywca nie zmienił zdania, nie chciał zwrotu pieniędzy i reklamacji – na pierwszy rzut to nie wydaje się bardzo skomplikowane, ale jesteśmy pewni, że korzystając z usług naszej firmy wszystko pójdzie szybciej i bardziej profesjonalnie. Nie uwierzysz, że sprawa załatwiła się sama. Kierowcy, którzy podejmują się sprzedaży używanego samochodu na własną rękę tracą o wiele więcej czasu i mogą ponosić koszty, których w pierwszej chwili nie przewidzieli. Z nami masz pewność, że transakcja zabierze Ci minimum potrzebnego czasu i w gotówce zwrócimy wartość samochodu wycenioną przez rzeczoznawcę. Koszty transportu? Nie myśl o tym, tym również się zajmiemy.