Z pewnością stoisz przed decyzją sprzedaży powypadkowego auta.
Dobrze trafiłeś!

Firma ubezpieczeniowa pozostawiła Cię albo będzie chciała zostawić Tobie tak zwany ''wrak'' czy tak zwaną "pozostałość

Mamy doświadczenie i wiemy jak Tobie pomóc

Zanim do nas zadzwonisz 601990001 i udzielimy Tobie pełnej informacji, rozwiejemy wszelkie wątpliwości zapoznaj się z krótkim opisem co możemy Tobie dać, a czego nie oferują inni...
 

* NOWOŚĆ!!! Odkup auta wraz ze szkodą. JAK TO MOŻLIWE? Prościej niż myślisz! - ustalamy wartość auta przed wypadkiem, płacimy Tobie całość, kupujemy od Ciebie auto wraz z cesją szkody. I GOTOWE! - My zajmujemy się odszkodowaniem - Ty cieszysz się gotówką i kupujesz nowe auto! Oszczędzasz czas i często żmudną oraz czasochłonną walkę z firmą ubezpieczeniową o odszkodowanie.

* Oferujemy darmowy dojazd i wycenę wartości Twojego auta w stanie po wypadku.

* PŁACIMY WIĘCEJ NIŻ FIRMY UBEZPIECZENIOWE - za tak zwany wrak lub pozostałość.

* Oferujemy również kompleksową naprawę Twojego uszkodzonego auta, zakończoną wizytą na stacji diagnostycznej sprawdzeniem technicznym

* Na czas naprawy auta lub rozliczenia szkody oferujemy auto zastępcze.

* Posiadamy własny transport to przewozu aut powypadkowych, w związku z tym oferujemy tańsze usługi.


 

biuro@1skupaut.pl

Odkupimy Twój samochód – każdy rodzaj

Skupujemy wszystkie marki i modele samochodów z rocznika późniejszego niż 2003. Staliśmy się do tej pory kupcami wielu aut wszystkich rodzajów: osobowych, ciężarowych, dostawczych, terenowych, sportowych, cabrio. Nie martw się, że skoro, poza rocznikiem, nie ma dla nas znaczenia marka, typ ani rodzaj samochodu, bierzemy pod uwagę stan samochodu – przyjmujemy wszystkie pojazdy bez względu na sprawność, kompletność czy wygląd. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego staramy się w jak największym stopniu ułatwić naszą współpracę i sprawnie świadczonymi usługami pomagać im w każdej nagłej sytuacji. Przekonaj się, że to prosty i wygodny sposób na pozbycie się samochodu.

Skup aut „Jedynka” – Twój dobry wybór

Nasz skup aut powypadkowych i używanych to rzetelna i solidna firma, która pozwoli Ci w krótkim czasie uporać się z dylematem niepotrzebnego lub niesprawnego samochodu. Jesteśmy gotowi pomóc Ci szybko, profesjonalnie i bezproblemowo. Naszą misją jest satysfakcja klientów, którzy skorzystali z świadczonych przez nas usług i którzy będą korzystać z nich w przyszłości. Stawiamy na rozwój, zwiększanie komfortu sprzedających nam pojazdy i ciągłą pracę nad tym, aby skup aut „Jedynka” mógł poszczycić się największą liczbą zadowolonych klientów. Zapraszamy Cię do ich grona!

Co zrobić z używanym samochodem?

Wieloletnie doświadczenie przekonuje nas o tym, jak łatwo samochód może stać się uciążliwym problemem. Nawracające wizyty u mechanika czy nagła usterka, która nie pozwala nam odpalić silnika w najmniej oczekiwanym momencie – to jedna sprawa. Drugą, o wiele ważniejszą kwestią, jest nasze bezpieczeństwo w samochodzie i na drodze. Dlatego bycie rozsądnym i doświadczonym kierowcą oznacza nie tylko dostosowanie jazdy do warunków panujących na drodze i własnych umiejętności, ale polega również na wyczuciu momentu, kiedy bezpieczniejsze, a przy tym bardziej opłacalne, jest sprzedanie starego samochodu i wymianę na inny. Co wtedy zrobić? Jeśli zależy Ci na fachowej obsłudze, rzetelnej wycenie pojazdu, a przy tym szybkim zastrzyku gotówki, najlepiej zaufać naszym specjalistom, którzy pomogą Ci wybrnąć z tej sytuacji. Co zrobić z używanym samochodem? Skontaktuj się z naszym skupem aut, a my udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Jesteśmy firmą, której szukałeś.

rodzaje skupowanych samochodów

Wrak samochodu – nawet nie warto się zastanawiać!

Jeśli jesteś posiadaczem wraku samochodu, który poważnie ucierpiał w wyniku poważnego wypadku, szczerze Ci współczujemy i proponujemy skorzystanie z naszych usług, które zagwarantują Ci, że szybko pozbędziesz się niemiłej pamiątki tamtych zdarzeń. Wiemy z własnego doświadczenia, jakim stresującym przeżyciem może być wypadek. Często w jego wyniku samochód jest tak zniszczony, że jedynym wyjściem jest sprzedanie go na złom. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzeb – proponujemy Ci zaoszczędzenie czasu i pieniędzy potrzebnych na złomowanie samochodu we własnym zakresie. Czy nie warto ograniczyć sobie kolejnego niepokoju i pozwolić fachowcom sobie pomóc? Jeśli jesteś posiadaczem wraku samochodu, który od miesięcy czeka wśród innych spraw do załatwienia, radzimy Ci zdecydowanie – nie zastanawiaj się i jak najszybciej skontaktuj się z naszym skupem aut. Lista plusów i minusów bezlitośnie wskazuje słuszną decyzję – już wiesz, że tylko chwila dzieli Cię od jej podjęcia. Zatrzymując wrak samochodu nie zyskujesz nic, a tracisz miejsce, które można wykorzystać w o wiele bardziej efektywniejszy sposób, spokój – może słyszałeś już wiele razy od rodziny lub sąsiadów, że czas coś z tym zrobić? – i pieniądze, bo każdy dzień czy tydzień zwłoki może zmniejszać wartość auta. Zyski sprzedaży wraku samochodu są oczywiste – pozbywasz się problemu, zyskujesz przestrzeń, a gotówka ląduje prosto w Twojej kieszeni. Wiemy, jak trudno jest czasami podjąć decyzję, mimo że jest się przekonanym o jej dobrych efektach, dlatego, jeśli nie jesteś końca pewien, pamiętaj, że zawsze możesz poradzić się pracowników naszego skupu aut, którzy każdego dnia pomagają innym uporać się z problemami podobnymi do Twoich. Gwarantujemy Ci z naszej strony wysłuchanie, zrozumienie i konkretne odpowiedzi, a już chwilę później – usługi, które okażą się pomocą, której szukałeś i która przyniesie Ci upragnioną ulgę.

Jak wygląda procedura?

Procedura to zdecydowane za wielkie słowo, aby nazwać to, w jaki sposób pracuje nasz skup samochodów. Działamy prosto i konkretnie. Po otrzymaniu Twojego formularza zgłoszeniowego, w którym są zawarte informacje na temat pojazdu potrzebne do ewentualnej wstępnej wyceny, umawiamy się z Tobą na dogodny termin i przyjeżdżamy do Ciebie, aby wycenić auto i dokonać kupna. Jest z nami rzeczoznawca z dużym doświadczeniem – pomoże nam uniknąć niepotrzebnych niespodzianek, których mógłbyś się spodziewać sprzedając samochód kupcowi z ogłoszenia. Bezpłatna wycena i transport powodują, że nie ponosisz dodatkowych zysków, a spotkanie w wyznaczonym przez Ciebie miejscu – pozwala zaoszczędzić czas. Skup aut powypadkowych – skontaktuj się z nami i zobacz, że to łatwiejsze niż myślałeś.