Z pewnością stoisz przed decyzją sprzedaży powypadkowego auta.
Dobrze trafiłeś!

Firma ubezpieczeniowa pozostawiła Cię albo będzie chciała zostawić Tobie tak zwany ''wrak'' czy tak zwaną "pozostałość

Mamy doświadczenie i wiemy jak Tobie pomóc

Zanim do nas zadzwonisz 601990001 i udzielimy Tobie pełnej informacji, rozwiejemy wszelkie wątpliwości zapoznaj się z krótkim opisem co możemy Tobie dać, a czego nie oferują inni...
 

* NOWOŚĆ!!! Odkup auta wraz ze szkodą. JAK TO MOŻLIWE? Prościej niż myślisz! - ustalamy wartość auta przed wypadkiem, płacimy Tobie całość, kupujemy od Ciebie auto wraz z cesją szkody. I GOTOWE! - My zajmujemy się odszkodowaniem - Ty cieszysz się gotówką i kupujesz nowe auto! Oszczędzasz czas i często żmudną oraz czasochłonną walkę z firmą ubezpieczeniową o odszkodowanie.

* Oferujemy darmowy dojazd i wycenę wartości Twojego auta w stanie po wypadku.

* PŁACIMY WIĘCEJ NIŻ FIRMY UBEZPIECZENIOWE - za tak zwany wrak lub pozostałość.

* Oferujemy również kompleksową naprawę Twojego uszkodzonego auta, zakończoną wizytą na stacji diagnostycznej sprawdzeniem technicznym

* Na czas naprawy auta lub rozliczenia szkody oferujemy auto zastępcze.

* Posiadamy własny transport to przewozu aut powypadkowych, w związku z tym oferujemy tańsze usługi.


 

biuro@1skupaut.pl

Czekamy na Twój samochód – roczniki skupowanych samochodów

Zastanawiasz się, czy zechcemy odkupić od Ciebie samochód, którego chcesz się pozbyć? Zasady są bardzo proste! Nasza firma zajmuje się skupem aut następujących roczników: 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015. Pytasz, co dalej? To wszystko! Przyjmiemy każdy samochód z rocznika późniejszego niż 2003 – marka, model czy typ nie mają dla nas znaczenia. Chcemy być jak najbardziej elastyczni, by móc dopasować swoja ofertę do Twoich potrzeb i pomóc Ci w łatwy sposób wyjść z kłopotliwej sytuacji. Pomogliśmy już wielu kierowcom, którzy pozbyli się swojego auta. Wszyscy zgodnie przyznają, że wymiana gotówki za samochód, którym nie dało się jeździć lub który był nieopłacalny to rozsądna decyzja i czysta przyjemność. Dołącz do zadowolonych kierowców naszego skupu aut.

Nasz skup aut – doświadczenie i profesjonalizm

Masz problem z pozbyciem się samochodu? Znamy to! Skup aut powypadkowych  i używanych może rozwiązać Twój dylemat, co zrobić z autem, który nie nadaje się do jazdy. Przyczyn może być wiele, ale tak naprawdę istotny jest rezultat – bez względu na to, czy jeździłeś nim przez wiele lat, czy kupiłeś nowy samochód i poprzedni nie jest potrzebny, czy miałeś mniej lub bardziej poważną stłuczkę i wątpisz w to, czy naprawa pojazdu jest dla Ciebie opłacalna – przychodzi taki moment, kiedy kierowca zadaje sobie pytanie, co zrobić z niepotrzebnym samochodem. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na niezawodną i fachową obsługę, która pomoże Ci rozwiązać problem z samochodem raz na zawsze.

Niesprawny lub powypadkowy? Niepotrzebny!

Jeśli nie chcesz przepłacać, przemyśl, ile do tej pory wydałeś na niekończące się naprawy i wymiany części do swojego używanego samochodu. Jesteś w stanie podliczyć tę sumę, na przykład z ostatnich pięciu lat? A wybiegając w przyszłość, możesz przewidzieć, jak wysokie będą koszty likwidacji niespodziewanej usterki w przyszłym miesiącu lub kolejnych? Można sumować wydane do tej pory pieniądze na używany samochód, choć zazwyczaj tego unikamy, gorzej z wydatkami, które dopiero się pojawią. Jeśli jednak zastanawiasz się, czy koszty napraw Twojego używanego samochodu mogą przewyższać jego wartość, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję skorzystania z usług naszej firmy, która od lat zajmuje się skupem aut używanych i powypadkowych. Nie interesują nas jedynie samochodu używane, ale także rozbite, spalone czy bardzo poważnie uszkodzone w wyniku wypadku. O ile w przypadku samochodu używanego może pomóc wstępna kalkulacja kosztów przeznaczonych na naprawę, by dowiedzieć, że bardziej opłacalna jest sprzedaż samochodu, o tyle nie ma co tracić czasu na zastanawianie się, co zrobić z samochodem, który jest tak zniszczony, że już nigdy nie będzie nadawał się do jazdy. Co zrobić z wrakiem samochodu? Pozbądź się go szybko i bezboleśnie, by jak najszybciej o nim zapomnieć i odzyskać miejsce, które zajmował. Nie warto czekać – czas zdecydowanie mu nie służy!

roczniki skupowanych samochodów

Jak to załatwić?

Tak naprawdę wystarczy, żebyś wypełnił formularz kontaktowy i dał nam znać, że możemy Ci pomóc. Informacje na temat pojazdu, które zawrzesz w zgłoszeniu będą nam pomocne przy wstępnej wycenie samochodu. Wszystko, co następuje później jest już na naszej głowie. Oddzwonimy do Ciebie, by umówić się na spotkanie, omówić szczegóły i dokonać ostatecznej wyceny. Gdzie i kiedy? U Ciebie, wtedy, kiedy tylko będziesz miał czas na spotkanie. Dzięki temu nie musisz martwić się o dojazd do najbliższego miejsca skupu samochodów ani o transport pojazdu – zajmiemy się tym. Wycena? W naszej firmie pracuje sztab specjalistów rzeczoznawców, którzy od lat zajmują się obiektywnym oszacowaniem wartości pojazdów przeznaczonych do sprzedaży. Wilk syty i owca cała? Tak, znają to przysłowie, jak nikt inny, bo od najlepszej strony – z czystej praktyki!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Powodów jest co najmniej kilka. Najważniejszy – nasz skup aut to najprostszy sposób na to, żeby pozbyć się samochodu, który jest Ci niepotrzebny i jeszcze na tym zarobić. Dbamy o Twój czas i wiemy, że samodzielne szukanie kupca może być kłopotliwe i potrwać długo. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że sprzedaż czegoś, która rodzi nowe koszty to strata, dlatego z nami możesz ich uniknąć. Korzystając z naszych usług możesz zapomnieć o tym, jak zorganizować i ile zapłacić za transport Twojego samochodu – musiałbyś o tym pomyśleć decydując się na złomowanie niepotrzebnego auta na własną rękę. Jeśli borykasz się z samochodem, który został uszkodzony w wypadku i na dodatek martwisz się, czy uda Ci się z sukcesem załatwić sprawę w towarzystwie ubezpieczeń – nie mogłeś trafić lepiej. Przy okazji sprzedaży tego samochodu poradzimy, jak najszybciej otrzymać wypłatę z odszkodowania i jak ustrzec się przed kruczkami prawnymi, które mogą utrudnić cały proces. Znamy je jak własną kieszeń! Jeśli masz pytania lub chcesz poradzić się specjalistów – możesz być pewien, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby rozwiać Twoje wątpliwości. Skontaktuj się z naszym skupem aut jeszcze dzisiaj. Czekamy na Twoją wiadomość!