Z pewnością stoisz przed decyzją sprzedaży powypadkowego auta.
Dobrze trafiłeś!

Firma ubezpieczeniowa pozostawiła Cię albo będzie chciała zostawić Tobie tak zwany ''wrak'' czy tak zwaną "pozostałość

Mamy doświadczenie i wiemy jak Tobie pomóc

Zanim do nas zadzwonisz 601990001 i udzielimy Tobie pełnej informacji, rozwiejemy wszelkie wątpliwości zapoznaj się z krótkim opisem co możemy Tobie dać, a czego nie oferują inni...
 

* NOWOŚĆ!!! Odkup auta wraz ze szkodą. JAK TO MOŻLIWE? Prościej niż myślisz! - ustalamy wartość auta przed wypadkiem, płacimy Tobie całość, kupujemy od Ciebie auto wraz z cesją szkody. I GOTOWE! - My zajmujemy się odszkodowaniem - Ty cieszysz się gotówką i kupujesz nowe auto! Oszczędzasz czas i często żmudną oraz czasochłonną walkę z firmą ubezpieczeniową o odszkodowanie.

* Oferujemy darmowy dojazd i wycenę wartości Twojego auta w stanie po wypadku.

* PŁACIMY WIĘCEJ NIŻ FIRMY UBEZPIECZENIOWE - za tak zwany wrak lub pozostałość.

* Oferujemy również kompleksową naprawę Twojego uszkodzonego auta, zakończoną wizytą na stacji diagnostycznej sprawdzeniem technicznym

* Na czas naprawy auta lub rozliczenia szkody oferujemy auto zastępcze.

* Posiadamy własny transport to przewozu aut powypadkowych, w związku z tym oferujemy tańsze usługi.


 

biuro@1skupaut.pl

Gdzie nas znaleźć? To my znajdziemy Ciebie! W każdym mieście w Polsce

Martwisz się odległością do najbliższego miasta, w którym działa skup aut powypadkowych? Korzystając z usług naszej firmy, nie musisz o tym myśleć. Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy w Twoim mieście powiatowym i czekamy, żeby Ci pomóc. Nasze miasta to – Wrocław, Warszawa, Katowice, Łódź, Tarnów, Kraków, Poznań, Radom, Kielce, Gliwice, Lublin, Szczecin, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Częstochowa, Rzeszów, Gdańsk, Płock, Bydgoszcz, Olsztyn, Toruń, Opole, Bielsko-Biała, Zabrze, Chorzów, Białystok, Gdynia, Ruda Śląska, Bytom, Mysłowice, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Koszalin, Słupsk, Elbląg, Legnica, Zielona Góra, Jastrzębie-Zdrój, Konin, Żory, Kalisz, Siedlce, Nowy Sącz, Grudziądz, Jelenia Góra, Wałbrzych, Leszno, Krosno, Chełm, Włocławek, Zamość, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Gorzów Wielkopolski, Tarnobrzeg, Przemyśl, Biała Podlaska, Świętochłowice, Suwałki, Łomża, Sopot, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Ostrołęka, Świnoujście.

Szeroka działalność naszej firmy, obejmująca wszystkie województwa, oznacza szybką reakcję, krótki czas załatwienia sprawy – od umówienia się na spotkanie, przez bezpłatną wycenę Twojego pojazdu po etap finalny, czyli sprzedaż. Jak wspomnieliśmy wyżej, za transport w celu oszacowania wartości samochodu i za samo jego przewiezienie nie poniesiesz żadnych kosztów. Inaczej w przypadku złomowania auta na własną rękę, które mogłoby niepotrzebnie mnożyć wydatki i komplikować załatwienie sprawy. Oprócz pieniędzy oszczędzasz również czas – to my przyjedziemy do Ciebie. Zobacz, jak dotychczasowy dylemat, co zrobić z samochodem rozwiązuje się w mgnieniu oka.

Skup aut powypadkowych – to może być proste!

Skup aut powypadkowych może rozwiązać kłopot zbędnego samochodu. Jesteś posiadaczem zniszczonego lub używanego auta? Zastanawiasz się, co robić? Próbować we własnym zakresie znaleźć kogoś, kto byłby zainteresowany kupnem i tracić czas? Inwestować w tę studnię bez dna, licząc, że pewnego dnia przestanie się psuć, bo wszystko będzie naprawione lub wymienione? Podobnie z samochodem, który uległ wypadkowi czy stłuczce – sam jest problemem, a jego pozbycie się może zrodzić kolejne. Wiemy z doświadczenia, że niejednokrotnie koszty ciągłych napraw samochodu w pewnym momencie przekraczają jego realną wartość. Proponujemy Ci wygodne rozwiązanie takiej sytuacji – od lat zajmujemy się skupem aut powypadkowych, zniszczonych czy spalonych. Nasza firma to doświadczenie, profesjonalizm i formalności zredukowane do minimum. Doszliśmy do perfekcji w indywidualnym podejściu do klienta, zdolności wysłuchania jego opinii i spełniania potrzeb. Zgodnie z tą wiedzą proponujemy Ci wygodną transakcję i rzetelną obsługę. Nie musisz martwić o transport samochodu do skupu – zajmiemy się tym w trosce o Twój komfort.

Solidnie i szybko – tylko tak umiemy pracować

Jeśli posiadasz samochód, który nie jest sprawny już od wielu lat i tylko zajmuje Ci niepotrzebnie miejsce – możemy coś z tym zrobić! Jeśli nosiłeś się z zamiarem pozbycia się używanego samochodu, ale Twój zapał chłodziła wizja czasu poświęconego na poszukiwanie kupca – wystawianie ogłoszenia, przeglądania ofert, umawiania się z nim w jego lub Twoim miejscu zamieszkania, próbując dopasować się do godzin pracy i innych obowiązków – dobrze trafiłeś! Jeśli znalazłeś atrakcyjną ofertę kupna samochodu i potrzebujesz szybko sprzedaż swój obecny, by pieniądze ze sprzedaży zainwestować w nowy pojazd – nie trać czasu! Może dzięki tej decyzji już niedługo wsiądziesz za kierownicę wymarzonych czterech kółek. Naszą pracą jest podarowanie Ci czasu i pieniędzy w miejsce zbędnego lub nienadającego się do jazdy auta, a to wszystko w fachowej oprawie – łatwiej i przyjemniej niż myślisz.

Jakie auta przyjmujemy?

Nie jesteśmy wybredni. Nasza firma z chęcią pomoże Ci z samochodem każdej marki oraz każdego rodzaju (osobowe, ciężarowe, dostawcze itd.) i typu (cabrio, van, kombi itd.) z rocznika późniejszego niż 2003. Posiadasz taki samochód i chcesz się go pozbyć? Czekamy na Twoją wiadomość. Przyjmiemy każdy samochód bez względu na jego stan techniczny i estetyczny, zarówno wieloletni samochód używany, jak i niesprawny lub rozbity. Skup samochodów powypadkowych za gotówkę – zapłacimy Ci za pozbycie się Twojego problemu. Będziesz żałował, że nie zrobiłeś tego wcześniej!

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące Twojego samochodu czy samego procesu sprzedaży – wypełnij formularz kontaktowy. Podaj jak najwięcej informacji na temat pojazdu, opisz charakter zniszczeń, a wstępna i późniejsza wycena nie sprawi nam najmniejszego problemu. Jak tylko odbierzemy Twoje zgłoszenie, zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc. W razie potrzeby, wyjaśnimy Ci szczegółowo każdą kwestię i sam przekonasz się, że właśnie podjąłeś słuszną decyzję. Ktoś zwrócił się do Ciebie z prośbą o radę w podobnej sprawie? Szuka firmy, która pomoże mu fachowo i szybko? A może waha się i nie jest pewien, jak wyjść z tej kłopotliwej sytuacji? Poleć mu nasz skup samochodów powypadkowych – zatroszczymy się również o Twoich przyjaciół.