Z pewnością stoisz przed decyzją sprzedaży powypadkowego auta.
Dobrze trafiłeś!

Firma ubezpieczeniowa pozostawiła Cię albo będzie chciała zostawić Tobie tak zwany ''wrak'' czy tak zwaną "pozostałość

Mamy doświadczenie i wiemy jak Tobie pomóc

Zanim do nas zadzwonisz 601990001 i udzielimy Tobie pełnej informacji, rozwiejemy wszelkie wątpliwości zapoznaj się z krótkim opisem co możemy Tobie dać, a czego nie oferują inni...
 

* NOWOŚĆ!!! Odkup auta wraz ze szkodą. JAK TO MOŻLIWE? Prościej niż myślisz! - ustalamy wartość auta przed wypadkiem, płacimy Tobie całość, kupujemy od Ciebie auto wraz z cesją szkody. I GOTOWE! - My zajmujemy się odszkodowaniem - Ty cieszysz się gotówką i kupujesz nowe auto! Oszczędzasz czas i często żmudną oraz czasochłonną walkę z firmą ubezpieczeniową o odszkodowanie.

* Oferujemy darmowy dojazd i wycenę wartości Twojego auta w stanie po wypadku.

* PŁACIMY WIĘCEJ NIŻ FIRMY UBEZPIECZENIOWE - za tak zwany wrak lub pozostałość.

* Oferujemy również kompleksową naprawę Twojego uszkodzonego auta, zakończoną wizytą na stacji diagnostycznej sprawdzeniem technicznym

* Na czas naprawy auta lub rozliczenia szkody oferujemy auto zastępcze.

* Posiadamy własny transport to przewozu aut powypadkowych, w związku z tym oferujemy tańsze usługi.


 

biuro@1skupaut.pl

Gdzie sprzedać uszkodzone auto?

Niejeden kierowca zadał sobie takie pytanie. Odpowiedzią jest nasz skup aut powypadkowych. Niektórzy może nawet parę razy. Drobna stłuczka w drodze do pracy, przerywająca myśl o niedopitej kawie, obowiązkach, spotkaniach, załatwieniach i liście zakupów, o której trzeba pamiętać popołudniu? A może po prostu samochód pewnego dnia nie odpalił? Gorzej, jeśli do wymiany szykują się kolejne części, a w tamtym miesiącu odwiedziłeś mechanika, mając nadzieję, że za wydane pieniądze, oprócz napraw, kupiłeś sobie trochę spokoju, przynajmniej na jakiś czas. Sami jesteśmy kierowcami i wiemy, że każda z tych sytuacji to problem, który im dłużej pozostaje nie rozwiązany, tym jest powodem większej ilości niedogodności albo naiwnych finansowych kompromisów. W takim momencie zazwyczaj pojawia się myśl o sprzedaży takiego samochodu. Jak załatwić to najszybciej, najpewniej i najwygodniej? Skorzystaj z usług naszej firmy, która od lat funkcjonuje jako skup aut powypadkowych – jednym słowem takich, które nie nadają się do jazdy bądź takich, które zagrażają bezpieczeństwu Twojej rodziny oraz innym poruszającym się po drogach. Jeśli rozważasz sprzedaż uszkodzonego samochodu innemu kierowcy, weź pod uwagę czas, który musisz poświęcić na znalezienie kupca i umówienie się z nim na spotkanie. Pamiętaj, że często takie transakcje nie kończą się w chwili zamiany auta za gotówkę – nowy nabywca może kwestionować stan pojazdu i cenę, zwłaszcza jeśli liczy na doprowadzenie go do używalności niskim kosztem. W usługach naszej firmy mieści się profesjonalna wycena samochodu przez specjalistę rzeczoznawcę, dzięki której będziesz miał pewność, że uzyskujesz pieniężną równowartość tego, co sprzedajesz. Nasz skup samochodów powypadkowych jest również doskonałą opcją dla tych, którzy potrzebują pozbyć się starego samochodu z powodu kupna nowego – szybko odzyskasz wolne miejsce w garażu, a dodatkowo gotówkę, która przyda się podczas załatwiania formalności związanych z kupnem, rejestracją i ubezpieczeniem wymarzonego samochodu. Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym skupem aut używanych jeszcze dziś!

Co zrobić z rozbitym autem?

O ile w przypadku samochodu, który jest używany i wymaga ciągłych napraw można próbować odkładać moment pozbycia się go i udawać, że nie myśli się o kosztach poniesionych na usuwanie usterek, o tyle w przypadku rozbitego pojazdu jest tylko jedno wyjście – jak najszybsze usunięcie samochodu z przeddomowego podjazdu i przetransportowanie go do skupu pojazdów zniszczonych. Co teraz? Co zrobić z rozbitym autem? Istnieje kilka możliwości wyjścia z takiej sytuacji, jednak większość z nich jest związana z dodatkowym kosztem, pochłania czas i nie pozwala tym samym na pozbycie przykrej pamiątki po wypadku lub poważnej stłuczce. Nikt nie chciałby, patrząc codziennie na rozbity samochód, przypominać sobie o stresie związanym z tymi wydarzeniami. Oddanie auta na złom wymaga zorganizowania transportu i może oznaczać niepotrzebny wydatek. Jeśli nie chcesz się na to narażać, proponujemy Ci usługi naszej firmy, która zapewnia fachową obsługę ukierunkowaną na komfort klienta – to my przyjedziemy do Ciebie w odpowiednim dla Ciebie terminie i poniesiemy koszty transportu samochodu, którego chcesz się pozbyć. Można również zdecydować się na samodzielną sprzedaż części samochodu. Takie rozwiązanie wymaga jednak pewnej wiedzy i znów wiąże się z czasem potrzebnym na znalezienie kupców na poszczególne części. Szybkie działanie naszej firmy jest sprzymierzeńcem, zarówno naszym, jak i Twoim. Tylko od Twojej decyzji zależy, jak wybrniesz z kłopotliwej sytuacji posiadania rozbitego samochodu – wygodnie, sprawnie i bezpiecznie czy pozwalając, by sprawa ciągnęła się przez miesiące? Nie trać czasu. Pamiętaj, że zły stan samochodu nie zwalnia Cię z opłaty obowiązkowego ubezpieczenia OC. Weź pod uwagę wszystkie możliwości i pozwól sobie na rozsądną decyzję – skorzystaj z usług naszej firmy, która pomoże Ci pozbyć się niepotrzebnego samochodu, oszczędzając czas, koszty i troskę o to, jak załatwić tę sprawę jak najlepiej. Skontaktuj się z naszym skupem aut za gotówkę, a przekonasz się, że sprzedaż rozbitego auta może być miłym akcentem po niefortunnej stłuczce lub wypadku.

1280px-AV_gche_mustang

Co z autem po szkodzie całkowitej?

Najpierw pytanie – czym jest szkoda całkowita? Obok szkody częściowej, czyli takiej, w wyniku której koszt naprawy samochodu jest niższy niż jego wartość, istnieje szkoda całkowita, która stwierdzona przez ubezpieczyciela oznacza, że pojazd, w wyniku wypadku, został tak bardzo uszkodzony, że nie nadaje się do naprawy lub koszty naprawy przewyższają jego wartość, musi trafić na skup samochodów powypadkowych. W przypadku szkody z winy innego kierowcy, aby orzec o szkodzie całkowitej pojazdu, koszty naprawy muszą wynosić 100% wartości pojazdu z chwili przed wypadkiem, natomiast w przypadku ubezpieczenia AC – to zazwyczaj 70% (dokładne ustalenia znajdują się w polisie ubezpieczeniowej i warto je sprawdzić jeszcze przed podpisaniem umowy z towarzystwem ubezpieczeń). Jeśli jesteś uczestnikiem takiej sytuacji, bądź czujny. Wiele zależy od Twojej wiedzy na temat ubezpieczenia Twojego pojazdu, a także marki i rocznika samochodu oraz tego, w jakim był stanie przed wypadkiem. Jeśli jednak szkoda całkowita została stwierdzona, a odszkodowanie wypłacone – działaj rozsądnie po to, aby sprawa zakończyła się dla Ciebie jak najkorzystniej. Być może znajdujesz się w sytuacji, kiedy jest szansa, że samochód, mimo szkody całkowitej, po mniejszej lub większej naprawie, będzie nadawał się do jazdy. Czy na pewno? Zastanów się nad swoją decyzją. Mimo że mógłbyś wstępnie podliczyć koszty napraw i tak nie jesteś w stanie przewidzieć, jakich napraw Twój samochód będzie wymagał w przyszłości. Lata doświadczenia naszej firmy podpowiadają nam, że Ty, tak jak wielu innych kierowców w podobnej sytuacji, zyskasz więcej sprzedając samochód do skupu aut powypadkowych. Stan techniczny ani estetyczny nie jest kryterium skupu pojazdu w naszej firmie – możesz sprzedać nam każdy samochód z rocznika późniejszego niż 2003. Jesteśmy zainteresowani również kupnem samochodów nie nadających się do użytku, spalonych oraz na części. Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że pozbywanie się samochodu nie nadającego się do użytku stanowi kolejny problem i może być kosztowne – często nadwyręża Twoja kieszeń i nerwy. Daj o siebie zadbać i skorzystaj z usług naszej firmy.

Co zrobić z wrakiem auta?

Bardzo często zdarza się, że firma ubezpieczeniowa nie pomaga w pozbyciu się wraku przy stwierdzeniu szkody całkowitej. Może się okazać, że łatwiejszym sposobem będzie pozbycie się wraku samochodu na własną rękę z pomoca zaprzyjaźnionego skupu pojazdów na części. Co zrobić? Najpierw, czego nie robić z wrakiem auta – nie pozwól, żeby zabierał Ci miejsce w garażu, za domem, na podjeździe albo ukryty gdzieś na działce czy w ogrodzie. Nie daj sobie czasu, żeby przyzwyczaić się do tego, że im dłużej tam stoi, tym bardziej pasuje i właściwie wcale nie przeszkadza – można go swobodnie ominąć kosząc trawę. Nie wpadnij w pułapkę wymówek – że za koszt transportu trzeba będzie zapłacić, że do firmy zajmującej się skupem aut trzeba będzie dojechać, wcześniej się umówić, podpisywać stos dokumentów. W naszej firmie nie zapłacisz za transport, a to my przyjedziemy do Ciebie. Bądź przed sobą szczery – czy naprawdę zamierzasz sprzedać go na części i ile to już trwa? Widzieliśmy wiele takich aut i poznaliśmy wielu ich właścicieli, którzy po skorzystaniu z usług naszej firmy i pozbyciu się wraków samochodów odetchnęli z ulgą i przyznali, że żałują, że nie zrobili tego wcześniej. Stan zniszczenia pojazdu nie jest dla nas istotny. Nawet jeśli samochód stał przez kilka lat w szopie albo został spalony lub doszczętnie rozbity. To dobry moment, żeby podarować sobie trochę wolnego miejsca i spokoju, że w końcu załatwiło się sprawę odwlekaną tak długo. Dajemy Ci słowo, że nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak szybko przyzwyczaisz się do tego, że wraku samochodu już nie ma – tak, jakby nigdy go tam nie było. To cecha przedmiotów zbędnych w naszym życiu. Co zrobić z wrakiem auta? Podpowiemy Ci – zapomnieć! Nawet jeśli był Twoim pierwszym samochodem, ulubionym samochodem, samochodem, w którym odbyłeś swoją najdalszą podróż. Zrób miejsce na nowe wspomnienia, a Twoja wymarzona bryka niech odbędzie swoją ostatnią podróż na nasz skup aut powypadkowych!

Problem z wypłatą odszkodowania?

Stało się. Wypadek. Stłuczka. Pierwszy stres minął. Naturalną koleją rzeczy jest kontakt z ubezpieczycielem w celu uregulowania wypłaty odszkodowania. Co się wtedy okazuje? Inaczej jeśli jesteś sprawcą wypadku, inaczej jeśli poszkodowanym, ale tak naprawdę odczucia mogą być podobne. Często zdarza się, że kontakty z ubezpieczycielem po wypadku są niewiele mniej stresujące, co sam wypadek. Nasz skup samochodów powypadkowych, bądź też po prostu używanych pomoże Ci również w tej sprawie. Nie wiesz dokładnie, na czym polega stwierdzenie szkody całkowitej, jak różni się w przypadku własnego AC lub cudzego OC, jak załatwić wszystkie formalności, które zamiast pomagać, wydają się tylko utrudniać Ci życie? Nie przejmuj się – nie musisz wiedzieć tego wszystkiego. Wystarczy, że zaufasz naszej firmie, a my po przyjacielsku – bezpłatnie – pomożemy Ci uporać się z problemem z wypłatą odszkodowania. Może być różnie – wypłata może odciągać się w czasie, kwota do wypłaty może być zaniżona, a nawet można doświadczyć bezzasadnej odmowy wypłaty ubezpieczenia. W takiej sytuacji możesz liczyć na naszą pomoc. Zajmiemy się Twoim zniszczonym, niesprawnym lub powypadkowym autem i wesprzemy Cię w doprowadzaniu tej sprawy do końca. Nie zostawimy Cię z tym samego. Przez lata byliśmy świadkami trudności kierowców w otrzymywaniu wypłaty odszkodowania i jesteśmy dumni z tego, że naszym klientom pomagaliśmy odzyskiwać spokój i pewność w załatwianiu podobnych spraw. Dzięki naszym wskazówkom, będziesz mógł w przyszłości pomóc sobie i wesprzeć rada innych. Chcemy podzielić się nasza wiedzą i doświadczeniem, bo dzięki temu będziemy przekonani, że zadbaliśmy o Ciebie najlepiej jak potrafimy. Nasz skup pojazdów zaniedbanych działa kompleksowo – przyświeca mu cel świadczenia profesjonalnej pomocy, która fachowo wesprze i zadowoli klientów. Bądź jednym z nich i, tak jak my, bądź pewien, że troska o firmy o klienta jest dzisiejszym standardem usług.

Nasz skup samochodów powypadkowych Jedynka, to firma działająca na rynku już od kilku lat, co pozwoliło nam na zdobycie ogromnego doświadczenia w handlu samochodami. Przyjmujemy każdy samochodu, osobowy, ciężarowy, dostawczy, van, terenowy czy sportowy. Nie bierzemy pod uwagę stanu technicznego, ani wizualnego oferowanego na sprzedaż pojazdu. Przyjmiemy samochód nawet jeśli uległ spaleniu. Auto może być zaniedbane, niesprawne, powypadkowe – nie ma to dla nas znaczenia. Jedynym kryterium jest rocznik. Przyjmujemy samochody od rocznika 2003 i młodsze.
Sprzedając nam swój samochód pozbywasz się problemu oraz oszczędzasz czas. Całą transakcję możemy odbyć na jednym spotkaniu. Nasz rzeczoznawca wyceni pojazd bezpłatnie na miejscu, u Ciebie oraz jeśli zdecydujesz się na sprzedaż zapłaci gotówką i od razu zabierze auto. Pomożemy Ci również załatwić wszystkie formalności oraz uzyskać ewentualne odszkodowanie z ubezpieczenia. Całość transakcji jest prosta, wystarczy, że wypełnisz znajdujący się na naszej stronie formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie. Możesz również przysłać zdjęcia samochodu, co pozwoli nam wykonać wstępną wycenę zanim pojazd trafi na skup aut powypadkowych.