Z pewnością stoisz przed decyzją sprzedaży powypadkowego auta.
Dobrze trafiłeś!

Firma ubezpieczeniowa pozostawiła Cię albo będzie chciała zostawić Tobie tak zwany ''wrak'' czy tak zwaną "pozostałość

Mamy doświadczenie i wiemy jak Tobie pomóc

Zanim do nas zadzwonisz 601990001 i udzielimy Tobie pełnej informacji, rozwiejemy wszelkie wątpliwości zapoznaj się z krótkim opisem co możemy Tobie dać, a czego nie oferują inni...
 

* NOWOŚĆ!!! Odkup auta wraz ze szkodą. JAK TO MOŻLIWE? Prościej niż myślisz! - ustalamy wartość auta przed wypadkiem, płacimy Tobie całość, kupujemy od Ciebie auto wraz z cesją szkody. I GOTOWE! - My zajmujemy się odszkodowaniem - Ty cieszysz się gotówką i kupujesz nowe auto! Oszczędzasz czas i często żmudną oraz czasochłonną walkę z firmą ubezpieczeniową o odszkodowanie.

* Oferujemy darmowy dojazd i wycenę wartości Twojego auta w stanie po wypadku.

* PŁACIMY WIĘCEJ NIŻ FIRMY UBEZPIECZENIOWE - za tak zwany wrak lub pozostałość.

* Oferujemy również kompleksową naprawę Twojego uszkodzonego auta, zakończoną wizytą na stacji diagnostycznej sprawdzeniem technicznym

* Na czas naprawy auta lub rozliczenia szkody oferujemy auto zastępcze.

* Posiadamy własny transport to przewozu aut powypadkowych, w związku z tym oferujemy tańsze usługi.


 

biuro@1skupaut.pl

Jeżeli stosujemy się do wymogów prawnych i co roku opłacamy koszty ubezpieczenia naszego samochodu, przysługuje nam zabezpieczenie finansowe z wybranej firmy ubezpieczeniowej. Co może pokryć takie ubezpieczenie? Przede wszystkim są to koszty naprawy samochodu powypadkowego, a także koszty związane z postojem uszkodzonego auta na posesji pomocy drogowej. Dodatkowo możemy także żądać pieniędzy za obniżenie wartości rynkowej naszego powypadkowego auta, oraz za usługi rzeczoznawcy, który dokona wyceny szkód. Jeżeli pojazd jest po wypadku niezdolny do ruchu, ubezpieczyciel ponosi także koszty holowania takiego pojazdu. Tym sposobem możemy nieodpłatnie dostarczyć go do takiej placówki, jak nasz skup aut, gdzie pozbędziemy się niesprawnego i niepotrzebnego auta.

Nasz skup samochodów przygotował bardzo korzystną ofertę dla swoich Klientów. Po pierwsze – oszczędzasz czas i pieniądze, bo nie musisz jechać do skupu, ale to my przyjedziemy do Ciebie. Dokonamy bezpłatnej wyceny wartości Twojego pojazdu w Twoim miejscu zamieszkania. Od razu też zabieramy wóz (posiadamy holowniki i lawety) i wypłacamy należną za niego gotówkę. Oszacowanie wartości pojazdu może stanowić reż podstawę do uzyskania odszkodowania od ubezpieczyciela. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami i oczywiście polecamy nasz skup samochodów!